Cyfrowa Transformacja z ENGI.PLatform

Cyfrowa transformacja puka do Twojej firmy! Pewnie zerkasz z przerażeniem na drzwi i zastanawiasz się, kogo wezwać do ich zabarykadowania. Nie taki wilk straszny jak go malują.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom biznesu zaprojektowaliśmy platformę do łączenia: Ludzi, Procesów i Dokumentów. Tak, już to gdzieś grali: innowacyjne, nowoczesne, super, hiper.

Prawie… to co powyżej dostarczamy dla firm z różnych branż i zebrało nam się doświadczenia.

Potrafimy popatrzeć na proces tak by go zoptymalizować. Nie robimy tego sami, angażujemy do tego Ludzi z Twojej Firmy. Uczymy patrzeć ich krytycznie na procesy i projektować je tak, by minimalizować koszty i zwiększać przychody.

ENGI.PLatform w służbie cyfrowej transformacji

By sprawnie to wszystko połączyć jest potrzebna platforma – tak właśnie powstało ENGI.PLatform. Projekt który łączy modne obecnie słowa: chmura, innowacyjność, UX, z tym co dla nas zawsze jest najważniejsze: prostota i transparentność. Dzięki ENGI.PLatform z naszym wsparciem lub bez niego, stworzymy: obiegi procesów (finansowych, kadrowych, sprzedażowych, produkcyjnych), zaprojektujemy efektywny dział obsługi klienta, uporządkujemy przepływ zadań, ogarniemy RODO.

Wszystko musi być na papierze – zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego obsługa dokumentów w ENGI.PLatform jest na najwyższym poziomie. Archiwizujemy, wersjonujemy, zabezpieczamy dostęp, pilnujemy okresów przechowywania, tworzymy wersje nowych dokumentów w sposób prosty i intuicyjny.

Cyfrowa transformacja puka, otwórz jej drzwi na imię ma ENGI.PLatform

Trochę więcej na temat naszego podejścia w artykule Cyfrowa Transformacja #digitaltransformation