Odchudzanie firmy cz. 1: Trudne początki

28 lutego odbyło się Webinarium pt. „odchudzanie firmy – trudne początki”.

Wraz z magazynem ICT Professional, przygotowaliśmy cykl artykułów o wsparciu cyfrowej transformacji w firmie poprzez optymalizację procesów biznesowych.

Na webinarium Marcin Orocz omówił, w jaki sposób się do zmian w organizacji zabrać. Przedstawiona została analiza „AS-IS”, ogranizowanie burzy mózgów, gromadzenie informacji o procesach.

Nagranie webinarium, można zobaczyć na naszym profilu na facebooku. Było to nasze pierwsze webinarium, dlatego nie uniknęliśmy błędów (pierwsze 10 minut to zapis walki z technologią, jak się później okazało był to problem z „sortowaniem tekstowym”).

Później jest już merytorycznie 😉

Wspominane w webinarium materiały i prezentację można pobrać po zarejestrowaniu ze strony:

https://engi.pl/ictprofessional

Prezentacja użyta w webinarium do obejrzenia poniżej

 

Chudakowski procesów biznesowych Mania odchudzania i bycia „fit” zawitała również w biznesie. Jak nad formą fizyczną rozpocząłem pracę 3 lata temu i małymi kroczkami do celu. Tak w odchudzaniu procesów biznesowych mam się już czym pochwalić. Stosowane metody, zaczerpnięte z treningów mentalnych i wielokrotnych powtórzeń słusznie kierują skojarzenia w kierunku znanej trenerki 😉. Tropiciel czarnych łabędzi W każdym projektowanym procesie uwagę zwrócić należy na jego elastyczność. Na możliwość szybkiego przeprojektowania, usprawnienia w obliczu nagłych i nieprzewidzianych okoliczności – nazwanych przez Nassima Nicholasa Taleba „Czarnymi łabędziami” . Pracując ciężko z Klientem widzę niedoskonałości organizacyjne i wskazuje jak usprawnić działanie, by się ustrzec czarnego łabędzia. Digitalizator Włóczykij Bo po skończonym projekcie, odchodzę do kolejnego. Ciesząc się, że zostawiam Klienta z dobrze wyszkolonym zespołem, zahartowanym, gotowym zmierzyć się z rzeczywistością. I z nadzieją, że kolejny projekt będzie równie fascynujący

Dodaj komentarz

Back to Top
%d bloggers like this: